asasasas

Kur meklēt svētku dāvanas?

Šodien šis jautājums ierindojas pie viena no aktuālākajiem jautājumiem, jo, neskatoties uz pēdīgiem ne tik pozitīviem notikumiem Latvijā, arvien tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads, tāpēc ir laikus jāieplāno, kā iepriecināt savus tuvos un mīļos ar kādu orģinālu ideju. Kā vienu no orģinālākajām idejām, cocoblog piedāvā ”Dzintara Māsu” piedāvāto svētku sveicienu – mākslinieciskas, ērtas, rokām darinātas un tiešām skaistas rotas visām daiļā dzimuma pārstāvēm, kā arī skaistus žabo, mēteļu un kaklasaišu piespraudes stiprā dzimuma pārstāvjiem, tāpat vairākas interesantas lietas pusaudžiem, bērniem.


”Dzintara Māsu” piedāvājumā ir dažādi tamborējumi un tamborējumu kolekcijas, kā piemēram – sarkani ķirsīši, apsudrabotās tējkanniņas, vienkārtīgas un divkārtīgas krelles ar dažāda izmēra bumbiņām, no dažādiem materiāliem, sulīgās krāsās.

Tāpat plaši tiek piedāvātas dažāda izmēra organzas puķes – izteiksmīgi sarkanas un lietišķi melnas, zilas, dzeltenas lilā, rozā u.c. krāsās visām paaudzēm un dažādiem pielietojumiem – matos, pie žaketēm, kleitām, uz rokas, pie mēteļa, pie cepures, pat kā kurpju klikšķi var lietot!

Ir pieejamas arī eksluzīvas puķu kolekcijas – magoņu un šampanieša rožu kolekcijas – tās ir šampanieša krāsas, melnas un sarkanas kaklarotas, brošas, auskari, gredzeni, matu sprādzes un rokassprādzes, kurām ir plašs pielietojums un tās ir orģinālas valkātājai gan svētkos, gan iekdienā, gan uz kāzām, izlaidumiem u.c. saviesīgiem un nozīmīgiem pasākumiem.

Īpašas ir arī ar rokām darinātās kamejas, kas ieveidotas dažādos brošu un auskaru komplektiņos no mežģīnēm, lina u.c. materiāliem, šīs ir vienīgās rokām darinātās kamejas Latvijā, uz to ”Dzintara māsām” ir patents.

Un par auskariem. ”Dzintara Māsām” ir plašs auskaru klāsts – sākot no tamborētajiem, beidzot ar metāliskajiem sakausējumiem. Tās ir daudz dažādas tamborētas un auduma bumbiņas, kas dekorētas ar pērlītēm, gliemežvāciņiem u.c. rotājumiņiem.

Daudz arī ir dažādu metāla medaljonu – būrīši, apsūnojuši ratiņi, garšīgi konfekšu medaljoni, ir arī dažādi ar Rīgas simboliem, ko var izmantot gan suvenīru, gan orģinālas dāvanas veidā!

”Dzintara Māsas” patstāvīgi atrodas Vecrīgā, Amatnieku tirdziņā, kā arī uz svētku laiku tirdzniecības centros Mols, Domina, Rīga Plaza. Mūs var atpazīt pēc stendiem – senlaicīgas kumodes ar mākslinieces Ingas Juravas gleznu dekupāžām – un smaidīgas, draudzīgas, puķainas meitenes! Visi ir laipni aicināti iepazīties ar rotām, iegādāties dāvanas par saprātīgām cenām un iepriecināt tuvos un mīļos ar tiešām orģinālām dāvaniņām!!!