asasasas

Augļu trauks no PET pudelēm

auglu-trauks-no-pet-pudelem

Jau labu laiciņu atpakaļ, ieliku rakstu par ziediem no PET pudelēm un tas jums tīri labi ir paticis, vismaz spriežot pēc ieteikumiem draugiem.lv un pārpublicēšanu citos portālos. :) Tad nu piedāvāju jums vēl vienu manu darbiņu – trauciņu augļiem, cepumiem un konfektēm utt. Lai paši varētu izveidot, jums būs vajadzīgas sekojošas lietas – 2 lielās 5l pudeles, svece, šķēres, flomāsteri (ja gribat krāsainu trauciņu) un adatiņa vai līme vai līmes pistole ar ko salīmēt kopā detaļas.

1. Tātad, sākam ar to, ka nomērām vēlamo trauciņa augstumu un pieliekam klāt vēl kādus 2-3 cm, kas tiks nolocīti. Izgriežam trauciņu vēlamajā augstumā.
auglu-trauks-no-pet-pudelem

2. Tad augšējo malu veidojam viļņveidīgi, kā tas redzams bildē. Mēģināju ielocīt taisnu maliņu, bet tā nesanāca tik glīta.
auglu-trauks-no-pet-pudelem

3. Virs sveces ielokam trauciņa maliņu.
auglu-trauks-no-pet-pudelem

4. Tagad tik atliek izveidot ziedus (skatīt rakstu – “Ziedi no PET pudelēm”) un tos piestiprināt klāt pie trauciņa maliņas. Lai piestiprinātu ziedus klāt pie trauciņa, šoreiz izmantoju uzkarsētu adatiņu ar ko veidojot caurumiņus, sakausējot kopā detaļas. Gala rezultātā sanāca zemāk redzamais augļu trauciņš.

auglu-trauks-no-pet-pudelem

2 thoughts on “Augļu trauks no PET pudelēm”

Comments are closed.