asasasas

FarmVille veidotāja Zynga vērtība apsteigusi EA (Electronic Arts)

Interesanta ziņa – nesen Zynga, kas ir mega populārās Facebook spēles “FarmVille” veidotāji, vērtība biržā pārsniedza spēļu giganta EA (Electronic Arts) vērtību.  Zynga tagad ir 5,51 miljardu smaga. Jāsaka, ka tā ir samērā interesanta tendence, jo EA nav nekāds mazais bērns, EA izveidojis vai līdzdarbojies veidošanā tādām spēlēm kā “Medal of Honor”, “Sims”, “Command & Conquer”, “Need for Speed”, “Half-Life” un citām.

Zynga tika izveidota 2007. gada jūlijā ar 29 milj. $ sākuma kapitāju. Kompānija nodarbija aptuveni 1300 cilvēkus un tās pakalpojumus izmanto ap 220 milj. spēlētāju.

Izsktās, ka glupajām Flash spēlītēm ir pienākusi īsta zelta ēra. Pirms pāris gadiem nekad nebūtu noticējis šādam biznesa modelim, bet laikam tāpēc arī neesmu miljonārs ;)

Avots

5 thoughts on “FarmVille veidotāja Zynga vērtība apsteigusi EA (Electronic Arts)”

  1. Atslēgas vārds nav “flash” un arī ne “glupās”. Zelta ēra šobrīd ir “community” tipa izklaidēm un sociālajiem portāliem.
    Augsta grafika un scenārija sarežģītība šai gadījumā vairāk traucē nekā piesaista.

  2. Saprotu tavu domu, bet mans viedoklis, tomēr, ir, ka audzēt virtuālus kartupeļus un regulāri grūst tajā pasākumā reālu naudu, ir glupi. Tie cilvēki, kas to dara regulāri, ir pielīdzināmi azartspēļu atkarībniekiem. Pie kam, tur pat nav iespējas iegūt kautkādu reālu labumu no tā visa.

    Man drīzāk ir pieņemams modelis, kad tu vienreiz nopērc spēli, par samērīgu samaksu un tā tad arī tava izklaide/hobijs uz kādu laiku

  3. Laikam mes visi sirdi esam laucinieki, tapec ari patik sada veida kartupelus audzejosa spele.. haaaaaaaaaa

Comments are closed.