asasasas

Meistarojam paši savas pērles

meistarojam-pasi-savas-perles

Kārtējo reizi, meklējot iedvesmu rakstiem internetā, uzgāju interesantas bildes ar ideju pērļotājiem!
Ik dienas mēs atkritumu kastē izmetam tik daudz dažādu materiālu, kurus varētu pārstrādāt un viens no šādiem materiāliem ir kartona kastītes gan no brokastu pārslām, gan no smaržām, gan tējas utt. Kartona kastītes var pārstrādāt par oriģinālām pērlītēm no kurām vēlāk ir iespējams darināt dažādas rotas un citus nieciņus.

Lai uztaisītu pērlītes ir vajadzīgs:
• kartona kaste,
• līme (es izmantoju PVA),
• zīmulis, lineāls, šķēres un kāds bambusa kociņš uz kā uztīt pērlītes.

Sāku ar to, ka uz kartona kastes uzzīmēju trijstūrus, kur platāko malu noteicu pēc saviem ieskatiem. Tad sagriezu un tinot kopā salīmēju.
meistarojam-pasi-savas-perles
Beigās, ja ir vēlme, var nokrāsot citā krāsā vai nolakot, lai būtu spīdīgas. Kartona kastītes vietā var izmantot arī laikrakstu, žurnālu, grāmatu lapas vai cita veida papīra izstrādājumus.

Tagad tik atliek izvērt cauri glītu lentīti un pasniegt oriģinālu kaklarotu un/vai rokassprādzi kā dāvanu. :)

4 thoughts on “Meistarojam paši savas pērles”

  1. Ideja lieliska. Neesmu profesionāle un neesmu arī diži aizrāvusies ar pērļošanu, bet dažreiz, kad sakārojas kaut ko pagatavoju un ejot veikalā pēc pērlēm vienmēr pie sevis nočīkstu, cik gan dārgas ir tās pērles. Super, tagad gatavošu pati savējās.

  2. Nevaru iedomāties, kam tādas var uzdāvināt! Bezgaumības kalngals.

  3. āpsi – iedomājies situāciju, tu esi 10 gadus veca meitenīte un uztaisi mammai feinu aprocīti. Vai nav forši? Domāju, ka mammai patiks ;)

Comments are closed.