asasasas

WC papīra ruļļa galva

wc-papira-rulla-galva

Kad tualetes papīrs ir izlietots, tad paliek vien kartona rullītis, kas visbiežāk tiek arī izmests atkritumu kastē vai atdots suņiem vai kāmjiem uz sagraušanu, tomēr var arī no tā izveidot amizantas papīra galvas, kurām pielietojums vairāk ir dekoratīvs, ne praktisks. :)
Sērfojot internetā un meklējot kādas jaunas ierosmes jaunām idejām uzgāju papīra skulptora Junior Fritz Jacquet mājas lapu, kur tualetes papīra ruļļi ieguva jaunu veidolu. Man tas nelikās īpaši sarežģīts pasākums un tāpēc ķēros klāt pie izmēģināšanas.
Tātad sagaidīju, kad būs izlietots tualetes papīrs un paliks vien kartona rullītis.
wc-papira-rulla-galva
Viņu samitrināju un salocīju, izveidojot seju.
wc-papira-rulla-galva
Kad kartons bija izžuvis, tad ķēros klāt pie krāsošanas. Tā kā man mājās bija tikai auduma krāsa, tad to arī kleksēju virsū ar trauku mazgājamo švammīti un beigās pēc draugu ieteikuma arī pielīmēju matus no dzijas.

wc-papira-rulla-galva

4 thoughts on “WC papīra ruļļa galva”

  1. Ļoti interesanti, es arī pamēģinašu.
    Tikai kā notiek locīšanas process? baidos, ka nemācēšu dabūt tādu sejas formu…

  2. Sveika Dita!

    Ar to locīšanu ir tā, ka skatījos uz Junior Fritz Jacquet darbiem un locīju uz dullo. Tagad pat tā grūti pateikt kā tovakar locīju – kas nolocījās pirmais, kas pēdējais, jo izmēģinot es to papīru biju diezgan nomocījusi ar visāda veida locījumiem līdz kamēr kaut kas sanāca. :) Tev atliek vien būt radošai un mēģināt kaut ko salocīt.

  3. Madara, paldies par atbildi!
    Ja man kaut kas sanāks, varbūt atsūtīšu kādi bildi :)

  4. Sveika, Dita! Būtu ļoti jauki, ja tu atsūtītu bildi ar to, kas tev ir beigās sanācis. :)

Comments are closed.