asasasas

Interesantas durvis

Brīnisķīgu attēlu fototapetes jau mums ir pierasta un zināma lieta, bet durvis, kas mūs sķietami ved uz vīna mucu pagrabu vai aicina iziet smilšainā pludmalē vai arī uz mums noskatās kāds mīlīgs kaķēns ir kaut kas jauns istabas dizaina jomā, vismaz man noteikti. Style-your-door.com mājas lapā ir iespējams izvēlēties dažādu tēmu mazgājamas fotouzlīmes, kas ne vien papildinās tavu istabas dizainu, bet arī iespējams nedaudz samulsinās tavus ciemiņus un viņiem būs par ko runāt un būs par ko stāstīt citiem pēc ciemošanās. :) Daži durvju paraugi.

interesantas-durvis

interesantas-durvis

interesantas-durvis

interesantas-durvis

interesantas-durvis

Bet ja gribās pārsteigt un samulsināt savus kaimiņus, tad Style-your-door.com piedāvā arī mazgājamas fotouzlīmes garāžu durvīm dažādos izmēros un dažādās tēmās.

interesantas-durvis

interesantas-durvis

interesantas-durvis

interesantas-durvis

Cenas durvju uzlīmēm ir sākot no 69 EUR un garāžas durvju uzlīmēm no 169 EUR (atakarīgs no garāžas durvju lieluma). Cenā nav iekļautas piegādes izmakasas.

4 thoughts on “Interesantas durvis”

  1. a ka ar durvim, kam ir robojumi vai lodzini? bilde ir iespaidiga tikai uz gludas virsmas.. bet.. varbut cena ieklautas ari durvis?

  2. Cenā nav iekļautas durvis un uz robotām durvīm un durvīm ar lodziņiem, šīs uzlīmēs, manuprāt, neizskatītos tik izteiksmīgi kā uz gludām durvīm.

  3. Durvis tiešām ir viena no tām lietām, ar ko iespējams panākt interesantu efektu jebkurā mājā. Un to mums vajadzētu izmantot savā labā.

Comments are closed.