asasasas

Stilīgas kedas

Kedas 4 in 1?!? Jap, tādas arī tagad ir! Vācu apavu kompānija “K&T GmbH” 2007. gadā prezentēja jaunu zīmolu “Nat-2”. Nat-2 zīmols plaši ir ieguvis savu popularitāti un šī zīmola preces jau tiek pārdotas, dažādos apavu veikalos, 25 pasaules valstīs, ja ņem vērā, ka kedas ir iespējams iegādāties arī internetā, tad Nat-2 tiek pārdots visā pasaulē.

Nat-2 kolekcijā ietilpst kedas “4 in 1 stack”, kas ir tādas konstruktora tipa kedas, kur kedu dizainu vari mainīt tu pats, atliek vien piespraust klāt kādu detaļu vai noņemt nost kādu detaļu.

stiligas-kedas

stiligas-kedas

Nat-2 ir par dažādību un orģinalitāti, tāpēc, vienkrāsainu kedu vietā tiek piedāvatās kedas ar krāsu pāreju, bet lietainā laikā var iegādāties kedas-gumijas puszābaciņus.

stiligas-kedas

stiligas-kedas

stiligas-kedas

Vai atcerieties filmu “Briljanta roka”, kur “..брюки превращаются, превращаются брюки” (tulk. – bikses pārvēršas, pārvēršas bikses) nu nekādi negribēja pārvērsties šortos, tad Nat-2 kedas ar līdzīgu pārvēšanās sistēmu – ir tikai jāatver rāvējslēdzējs, pārvēršas par vasaras sandalēm.

stiligas-kedas

stiligas-kedas

Kedas ir iespējams iegādāties Ebayā un citos Nat-2 mājas lapā minetājos interneta veikalos un to cena ir sākot no kādiem 30 EUR + pasta izdevumi.

9 thoughts on “Stilīgas kedas”

  1. taadas kedas ritiigi forshas kad buus tuvaakaa iespeeja uzreiz nopirkshu!:d

Comments are closed.