asasasas

Mēnesi pārtiek tikai no McDonalds virtuves

Mēnesi pārtiek tikai no McDonalds virtuves

ASV viss ir liels – mājas, ēdieni un cilvēki. 2003. gadā Morgan Spurlock izdomāja, ka vajadzētu ieturēt 1 mēnesi ilgu “burgeru” diētu un parādīt cilvēkiem, kas notiek ar viņu ķermeni, lietojot tikai ātro uzkodu restorānus un 2004. gadā izdeva dokumentālo filmu “Super size me”, kur skatītājs var sekot līdzi Morgan Spurlock ķemeņa, garstāvokļa un seksuālās aktivitātes izmaiņām. Labi, ka nedzīvojam ASV un mums nav uz katra stūra burgeru restorāns! Lai arī jau iepriekšs bija zināms, ka šī pārtika nav veselīga, tomēr bija interesanti apskatīties un pēc flmas noskatīšanās tā vien gribējās apēst kādu burkānu vai kādu salāta lapu.

6 thoughts on “Mēnesi pārtiek tikai no McDonalds virtuves”

  1. savaadi gan, jo man un maniem draugiem peec shiis filmas noskatiishanaas tieshi sagribeejaas iekost kaadu burgeri tik ljoti, ka dazhi pat bij aizbraukushi uz tuvaako mcdonaldu. Un neviens no mums nav mcdonald pastaaviigais apmekleetaajs, max dazhi burgeri gadaa dazhaadu apstaaklju deelj.

  2. Es domāju, ka problēma nav barības vienveidībā, bet gan pagatavošanas veidā. Tur jau, it kā, viss ir – gaļa, maize, kartupeļi, piena produkti, kautkādi dārzeņi…

  3. pilnigi piekritu ka gribejas uzreiz kadu cheesburgeru apest pec filmas…

  4. “Labi, ka nedzīvojam ASV un mums nav uz katra stūra burgeru restorāns!”
    Autors gan ir vāja rakstura cilvēks :D

  5. kekss – komentēšanas iespēja gan vairāk ir paredzēta rakta papildināšanai vai viedokļa izteikšanai par apskatīto problēmu, nevis personīgiem apvainojumiem. Jauku dienu ;)

Comments are closed.