asasasas

Tallinas Zoo

Šajās brīvdienās nolēmām apskatīt Tallinas Zoo, tā kā braucām ar mašīnu, tad līdzi bija izpalīgs TomTom’s. Ievadījām Tallinas Zoo adresi (Paldiski mnt. 145) un braucām pie zvēriem. Viss jau bija labi, līdz brīdim, kad atskanēja frāze “Jūs esat saniedzis galamērķi”, piestājot ielas malā secinājām, ka vienā pusē ir mežs un otrā ieprikšanās centrs Rocca al Mare. Tā kā Zoo ieejai vajadzēja būt kaut kur blakus, tad sākām domāt, ka varbūt bijām pabraukuši tai garām, beigās tā arī izrādījās.
Tallinas Zoo vecāki savām atvasēm varēja izīrēt velkamus ratiņus. Secinājām, ka šeit bērni ir slinkāki nekā pie mums Latvijā, jo, praktiski uzreiz pie ieejas Zoo, vecāki bija “iejūgti” ratos, bet bērni gan lielāki, gan mazāki bija sasēdināti tajos un visu laiku vadāti līdzi.
Sākām savu apskati ar pūcēm un pēc tam gribējām turpināt apskatīt arī citus plēsīgos putnus, bet tā kā tiem bija atklāta perēšanas sezona (tā vismaz sapratām), tad apskatījām tikai dažus, ko varēja pa gabalu redzēt.

Tallinn Zoo

Tallinas Zoo bija iespējams apskatīt ziloņus, kas Rīgas zoo nav, tomēr Rīgas Zoo var apskatīt žirafes, kas savukārt nav Tallinā.

Tallinn Zoo

Vēl Tallinas Zoo priecēja ar saviem kazu aplokiem, kur izveidoti zemes uzbērumi un strautiņi, kā arī pīļu un gulbju dīķiem pa vidu Zoo. Pīles un gulbjus ir iespējams pabarot vien par nieka kronu, kas mūsu naudiņā ir 4.5 sant.. Jāsaka, ka tie putni gan ir ēdelīgi, varētu padomāt, ka nav baroti dienām ilgi. Līdz ko ierauga cilvēkus, tā nāk klāt un skatās vai kaut ko nemetīs.

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Salīdzinot ar Rīgas Zoo, kur brūnajiem lāčiem, leduslāčiem ir pietiekami daudz vietas pastaigām, tad Tallinas Zoo dzīvojošie lāči ir daudz mazākā teritorijā un vienīgā izprieca ir laiski gulēt ar pagrieztu dibena pusi pret skatītāju.
Arī tropu mājiņa Tallinas Zoo nav tik liela kā Rīgā, bet šeit toties ir skaisti akvāriji ar zivīm. Tallinas Zoo var apskatīt arī hiēnas, kas mēdz izgulties amizantās pozās.

Tallinn Zoo

Tallinas Zoo lepnums ir Amūras leoparda mātīte – Darla ar saviem trīs maziem leopardēniem – Edgar, Kaia un Toomas.  Internetā ir iespējams papriecāties par leopardiem un leopardu māju, tos apskatot tiešsaistē.

Tallinn Zoo

Noteikti iesaku apmeklēt Tallinas Zoo, jo tā ir jauka vieta atpūtai un it īpaši, ja braucat kopā ar bērniem. Zemāk ir vēl dažas bildes no mūsu Zoo apmeklējuma.

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

Tallinn Zoo

1 thought on “Tallinas Zoo”

Comments are closed.