asasasas

Diablo 3

Diablo-3_1 Reti kurš nepiekritīs, ka Diablo ir viena no visu laiku top 3 labākajām PC spēlēm. Pēdējo gadu laikā man ir salīdzinoši mazāk sanācis veltīt laiku datorspēlēm, tomēr, ja piedzīvošu D3 iznākšanu, tad droši vien  ziedošu vienu vai otru vakaru, šai brīnišķīgajai spēlei ;)

Tradicionāli Blizzard sniedz visai sausas ziņas par Diablo jauno versiju iznākšanas datumiem. Blizzard politika šajā jautājumā: “Kad būs gatavs, tad arī iznāks”. Internetā gan ir atrodamas visdažādākās spekulācijas par šo tēmu, pat numeroloģiskas sazvērstības teorijas, tomēr, pa īstam skaidrības nav.

Zinātāji gan lēš, ka, visticamāk, Diablo 3 neiznāks ātrāk par 2012. gadu. Blizzard ir oficiāli paziņojis, ka 2010. gadā gaidāmās spēles ir World of Warcraft paplašinājums Cataclysm un StarCraft II. Un no iepriekšējo gadu pieredzes, Blizzard par jaunu spēļu iznākšanu paziņo apmēram 2 gadus iepriekš.

Daži fakti par Diablo 3, ko man izdevās sameklēt internetā:

 • Varonis varēs vienlaicīgi lietot 12 priekšmetus: ieroci, vairogu, ķiveri, medaljonu, lādi, jostu, 2 gredzenus, zābakus, bikses, uzplečus, cimdus.
 • Savāktie priekšmeti vairs aizņems tikai vienu iedaļu somā, tātad nebūs tik bieži jāskraida uz pilsētu.
 • Ieviesta līdz šim Diablo nebijusi rūnu sistēma. Piemēram: “Skill Runes” ir spēju rūnas, kuras atstāj nogalinātie pretinieki. Tās var pievienot katrai spējai kā priekšmetu, tādējādi mainot un uzlabojot to.

Diablo 3 inventory 2 Diablo 3 inventory 3
Diablo 3 inventory 1

Šeit vēl daži Diablo 3 video un ekrānšāviņi:

Diablo-3_2 Diablo-3_3

Diablo-3_4 Diablo-3_5

Diablo-3_6 Diablo-3_7

Diablo-3_8 Diablo-3_9

Diablo-3_10 Diablo-3_11

Diablo-3_12 Diablo-3_13

Diablo-3_15 Diablo-3_14

Oficiālos Diablo 3 jaunumus var apskatīt spēles mājaslapā

5 thoughts on “Diablo 3”

 1. Es gan nepiekritīšu, ka Diablo būtu bijusi laba spēle. Nepatika jau no pirmās versijas.

  Pārāk daudz klikšķināšanās un pārāk maz domāšanas.

  No pēdējā laika spēlēm krietni interesantāka un attīstītāka varētu būt Dragon Age: Origins.

 2. Protams, katram sava gaume. Piemēram, tevis minētā spēle mani nekad neieinteresēs, jo tas ir pavisam cits virziens, kas man nepatīk. Es esmu vairāk oldschool piekritējs – kamera no augšas un stuff like that..

 3. Es visu laiku esmu uzskatījis ka tīrā skaldīšana ir blakus izklaide Diablo sērijā, jo spele ir trāpījusi cilvēces iedzimtajā attīstības modelī – vākt mantas(itemi, rūnas utt.), attīstītes (kačat leveli), uzvarēt pretinieku un pēc sekmīgas bosa nokaušanas ņemt nākošo grūtību!
  Nu kaut kā tā…

 4. bzz.. nesaskatu vispār nekādu interesi šo spēļu spēlēšanā. lielākā interese ir to visu uztaisīt… :)

Comments are closed.