asasasas

Par filmu “Fashion” – INDIA (2008)

fashionINDIA2008

Režisors: Madhur Bhandarkar. Aktieri: Priyanka Chopra, Kangana Ranaut, Mugdha Adse, Arjan Bajwa u.c. INDIJA 2008

Neesmu īpaši liels Bollywood fans, tomēr iesaku noskatīties šo filmu, jo tā nemaz nav līdzīga tiem daudzajiem uz traģikomēdijas bāzes balstītajiem indiešu deju un dziesmu šoviem. Kaut gan filma ir indiešu un indiešu-angļu valodā, tās nedaudzās, bet trāpīgās frāzes angliski un aktierspēle, labi samontētie kadri, izsaka visu. Skatījos filmu un domāju – vai tiešām indiešu tautības cilvēks tā spētu rīkoties? Brīžam šokējoši, brīžam loģiski, bet 100% satriecoši! Tas ir tikpat patiesi kā Slumbdog millionaire un tikpat skaisti kā Holivudā.
Filmā izmantoti 2 pretēji sieviešu tēli, kuru sapnis ir viens, bet atšķirīgi ir abu ceļi līdz tam un arī ceļš atpakaļ. Stiprākais izdzīvo, gudrākais paklusē u.tml. – šīs gudrības raksturo neko citu kā dabisko atlasi, ko veic dzīve. Šī filma nav Geišas dzīvesstāsts vai Zīds, tā ir unikāla, neparasta, aizraujoša sievietes dzīves realitāte.
Filmā redzama mūsdienu Indiešu labāko aktieru plejāde, to vidū arī galvenā loma – titula Miss World 2000 ieguvējai. Aktieri tiešām ir personības un skatoties filmu pet nesanāca tik ļoti pievērst uzmanību zīmolu tērpiem, jo redz tas cilvēks, kas valkā tos, šoreiz bija skaistāks un izteiksmīgāks.
Un mūzika – ļoti laba izvēle, joprojām meklēju izpildītājus!!! Ja kāds zin – lūdzu uzrakstiet, kas viņi ir!!

fashion2008

3 thoughts on “Par filmu “Fashion” – INDIA (2008)”

  1. Filma gara. Žēl tikai, ka hindu valodā, bet būtību varēja saprast.

Comments are closed.