asasasas

Tamborēta šalle pavasarim


Tumšos vakarus var pavadīt dažādi, tomēr tās, kas aizraujas ar tamborēšanu, šos dažus vakarus var pavadīt radot burvīgu, pavasarīgu šalli, kas ir vienkārši uztamborējama un derēs arī iesācējām.
Šallei izmantoju ~ 150 g akrila dzijas un 2.5 mm tamboradatu. Šalles garums, neskaitot pušķīšus un šņorītes, ir aptuveni 162 cm.

1. Sāku ar pašas šalles tamborēšanu, kur sākumā uzmetu 400 gaisa cilpiņas un tad turpināju tamborēt, pēc sekojošas tamborēšanas shēmas, 8 rindas. Tad sāku visu no sākuma uz otru pusi no uzmestajām gaisa cilpiņām.

2.Kad pati šalles pamatne ir gatava, tad tamborēju dekoratīvos elementus. Sāku ar šņorītēm, kuras pēc pabeigšanas ievēru šalles vidusdaļā un kurām galā izveidoju pušķīšus.

tamboreta-salle-pavasarim

3. Kad šņorītes bija uztamborētas, tad turpināju ar “vīnogu” lapiņu tamborēšanu pēc sekojošas tamborēšanas shēmas. Vienas lapiņas platums ir aptuveni 22 cm.

tamboreta-salle-pavasarim

4. Tālāk turpināju ar ziedu tamborēšanu pēc sekojošas shēmas, kas iesācējiem varbūt varētu likties nedaudz par grūtu, tomēr, ja kārtīgi izpēta shēmu, tad nav nemaz tik grūti.

5. Pašas beigās piešuvu pie šalles galiem un arī nedaudz virs tiem “vīnogu” lapiņas un šalle bija gatava.

tamboreta-salle-pavasarim