asasasas

Valentīndienas filmu izlase

The Breakfast at Tiffany’s (1961)

valentindienas-filmu-izlase

Filmu klasika ar Audrey Hepburn galvenās varones lomā, ko noteikti iesaku noskatīties. Stāsts ir par jaunu sievieti, kuras dzīve paiet vienās ballītēs un dažādos pasākumos uz kuriem viņa ierodas kā vīriešu pavadone un lai gan ārēji viņa ir droša, atklāta un sabiedriska, viņas iekšējā pasaulē valda bailes, nedrošība un neticība mīlestībai līdz brīdim, kad viņa iepazīstas ar jaunu un nabadzīgu rakstnieku.

Citāts no filmas:
Holly: „ … I don’t know who I am. I’m like Cat here. We’re a couple of no-name slobs. We belong to nobody, and nobody belongs to us. We don’t even belong to each other.”

Pretty Woman (1990)

valentindienas-filmu-izlase

Jūs droši vien atceraties dziesmu „Pretty woman, walking down the street. Pretty woman, the kind I like to meet…” Tad, lūk, vēl viena filmu klasika – mūsdienu Pelnrušķītes stāsts, ko ir vērts noskatīties. Viņš ir bagāts biznesmenis, bet viņa ir prostitūta, kas tiek nolīgta kā pavadone uz nedēļu. Vai nedēļa ir pietiekami ilgs laika posms, lai iemīlētos tā pa īstam?

A Walk To Remember (2002)

valentindienas-filmu-izlase

Jauka, romantiska filma par diviem jauniešiem, vidusskolniekiem – Lendonu un Džeimiju. Viņš ir skolas sliktais zēns, bet viņa ir mācītāja meita, kuri iepazīstas ārpusklases nodarbībās, kuras Lendons ir spiest apmeklēt. Lendons tiek iesaistīts skolas dramatiskajā pulciņā, kur viņam tiek iedalīta viena no galvenajām lomām un lai gan viņš sākumā neuztver to nopietni, tomēr viss mainās.

Sweet Home Alabama (2002)

valentindienas-filmu-izlase

Romantiska komēdija. Melānija ir daudzsološa modes dizainere un ir pienākusi lielā debijas modes skate Ņujorkā, pēc kuras viņas draugs Endrjū viņu bildina. Bet visa jautrība un noslēpumainība sākas brīdī, kad Melānija aizlido uz Alabamu, kur cer nokārtot kādas nenokārtotas lietas pirms tur ierodas viņas līgavainis un viņa māte, kura ir Ņujorkas pilsētas mērs un pret Melāniju izjūt tikai antipātijas.

The Proposal (2009)

valentindienas-filmu-izlase

Vēl viena romantiska un asprātīga komēdija. Mārgareta ir veiksmīga galvenā redaktore, kas savu līdzšinējo dzīvi ir veltījusi darbam un darba vietai ko viņa mīl, bet tikai līdz brīdim, kad viņu grasās deportēt no ASV uz Kanādu, nenokārtotu uzturēšanās un darba atļauju dēļ. Ir nepieciešams ātrs risinājums, ko viņa arī atrod – viņa bildina savu asistentu Endrjū, precīzāk noslēdz ar viņu darījumu, tomēr ne viss notiek kā Mārgareta ir ieplānojusi. Filmā ir daudz jautru momentu par kuriem var pasmieties un ir arī pietiekama deva romantisma un skaistu skatu.