asasasas

Savādāka dienasgrāmata

savadaka-dienasgramata

Kaut kas jau sen labi zināms, bet tomēr kaut kas jauns – Laika plānotājs ar pulksteni. Praktiska, noderīga un stilīga lieta īpaši tiem, kam diena ir saplānota pa stundām un citreiz pat pa minūtēm.
Praktisks un noderīgs, jo laika plānotāju vai paņemt līdzi visur kur ej vai nolikt sev deguna priekšā, lai varētu redzēt, kas ir jau izdarīts un kas vēl ir jāizdara, kā arī tev vienmēr būs līdzi arī pulkstenis, kur sarkanais rādītājs ir grozāms pēc tava prāta, tādejādi tu vari norādīt sev konkrētu uzdevumu, kas ir veicams tieši tagad vai tuvākajā laikā. Turklāt plānotāja izmēri ir 10.5 x 15.5 cm vai 10.1 x 12 cm.
Stilīgs, jo Wonjune Song dizainers piedāvā dažādu stilu šo te laika plānotāju gan klasiskus, gan tādus kā klades ar spirāli vienā pusē, gan arī vienkārši lapas ar pulksteni, kuras pats vari ievietot dažādos sev vēlamos vākos.
Savā īpašumā to vari iegūt Connect Disign interneta veikalā sākot no 2 $ par vienkārši lapām un beidzot ar 15 $ par klasisku laika plānotāju oranžā, šampanieša, baltā vai melnā krāsā.

savadaka-dienasgramata

savadaka-dienasgramata

savadaka-dienasgramata

savadaka-dienasgramata